Sponzoring

Poděkování firmě IMPOL TRADE s.r.o.

Chtěli bychom poděkovat za dlouholetou podporu firmě IMPOL TRADE s.r.o.,  panu Chvastekovi Tomášovi za tapety všech velkostí, barev a druhů, které věnoval naší organizaci Životu bez bariér.

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.
 
Uděláte to takto:
1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí
 
Štítky: 

Děkujeme, spřízněné organizaci - Infolisty Zrnka za zveřejněné články

Infolisty Zrnka číslo 2017/4 - zima najdete v plné verzi zde

Článek o nás najdete na straně 2

Žijeme zdravě a v pohybu

S pomalu přicházejícím jarem se probouzí i život v areálu bývalého kláštera a vyrážíme s klienty ven, do přírody za pohybem a zdravým životním stylem.

Koncem minulého roku Život bez bariér uspěl s projektem Žijeme zdravě a v pohybu a od nadace J&T jsme získali finanční příspěvek na pořízení venkovních rehabilitačních a posilovacích strojů. Šest posilovacích strojů pro seniory, zdravotně postižené a další zájemce instalovala v minulých týdnech do parku v areálu ŽBB firma Colmex, s.r.o., která na pořízení strojů poskytla naší organizaci také slevu.

Štítky: 

Poděkování firmě NWS, ZyXEL, Dell, ... a mnoha dalším.

,,Pane Fučík, to wifi jde teď nějak rychleji", slyším, potkajíc dnes v naší organizaci spokojeného spolupracovníka  "Ano, ano," pokyvuji a říkám si v duchu, co za tím vše je:

Štítky: 

POMÁHEJTE POHYBEM S NADACÍ ČEZ

Nadace ČEZ podpořila projekt "Jak motivovat klienty v práci" Života bez bariér, z.ú. cílem projektu je získat finanční prostředky na kurzy pro pracovnice sociálních služeb. Kurzy bude zajišťovat královéhradecký SKOK DO ŽIVOTA o.p.s.

Štítky: 

Dárky i po Vánocích

Dárky po Vánocích? Ano! Díky NFOZP a Kofole a.s. získala naše organizace oblíbenou limonádu, kterou jsme rozdělili mezi zaměstnance administrativy, sociálních služeb a chráněné dílny.

Výpočetní technika od ČSOB

Firma  Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB) se sídlem v Praze. Darovala naší organizaci Život bez bariér, z. ú.  výpočetní techniku ve formě 10-ti počítačů a 4 scanneru v hodnotě 11.200 Kč

Tohoto daru si opravdu vážíme, protože pro administrativní práci jsou nepostradatelnými pomocníky.

Ještě jednou velké díky, ČSOB!

Štítky: 

KOFOLA PRO SRDCERVÁČE

Nadační fond na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením obdržel od Kofoly a.s. sponzorský dar  - oblíbenou Kofolu. Nápoje si díky Nadačnímu fondu rozdělí organizace, které získaly podporu programu Srdcerváči. Mezi podpořenými je i Život bez bariér! Děkujeme NFOZP i společnosti KOFOLA a.s.!

Štítky: 

Srdcerváči podpořili Život bez bariér

Dne  18.1.2017 se v hotelu Clarion Congress Hotel Prague v Praze na Vysočanech se konalo slavnostní předání  podpořených projektů. Život bez bariér  v rámci Grantové výzvy 2016 získal  z NFOZP finanční podporu 45.000,-Kč na projekt "Betlémy z Kláštera".

ŽIVOT BEZ BARIÉR POUŽÍVÁ POŠTOVNÍ SERVER FIRMY KERIO

Pražská firma KERIO již druhým rokem podpořila ŽBB sponzorským darem ve formě elektronického poštovního softwaru. Firma KERIO vyhověla naší žádosti a poskytla Životu bez bariér jako sponzorský dar licenci na produkt KERIO CONNECT pro 40 počítačů.

Štítky: 

Poděkování paní Ludmile Krejčové

Děkujeme za podporu  Ludmile Krejčové za 95% slevu na metrový a bytový textil včetně regálů,  které pí  Krejčová  ze  SAMET- prodejny metrového a bytového textilu předala naší organizaci Život bez bariér, z. ú. k využití.

Štítky: 

PODPOŘTE ŽIVOT BEZ BARIÉR SVÝM NÁKUPEM BEZ DALŠÍCH VÝDAJŮ NA GIVT.CZ

Život bez bariér z.ú. využil nabídky portálu GIVT.cz, který umožňuje lidem, kteří nakupují přes e-shopy podporovat své oblíbené neziskovky. Nebude vás to stát nic navíc, pouze část z peněz, které utratíte nákupem přes portál givt.cz bude převedena na náš účet. Tyto peníze použijeme na rozvoj našich služeb, poskytovaných klientům se zdravotním postižením a seniorům v Královéhradeckém a Libereckém kraji. O jaké služby jde?

Štítky: 

Cummins Czech Republic s. r. o. v Nové Pace

Dne 8.11.2016 přivezl zástupce firmy Cummins Czech Republic s.r.o. jako každý rok p. Ryba materiálové dary pro činnost naší organizace. Papíry do tiskárem, desinfekční prostředky, matrace, kuchyňské potřeby, video a mnoho dalších velmi potřebných věcí nás vždy potěší.

Štítky: 

Dar hardware

Organizace CZEPA (Česká asociace paraplegiků, sdružující lidi s poraněním míchy - předseda správní rady ŽBB, z.ú. je jejím členem) věnovala našemu sdružení čtyři stolní černobílé tiskárny KYOCERA FS-1300DN a dva skenery CANON LIDE110.
 

Štítky: 

Stránky