Klášter žije

Festival Klášter žije! již v červnu

Život bez bariér, z.ú pořádá v Nové Pace dne 3. 6. 2017 již 11. ročník benefičního hudebního festivalu pod názvem Klášter žije!. Program bude i letos rozmanitý. Brány areálu novopackého kláštera se otevřou v 17: 30 hod. a do půlnoci se příznivci naší organizace a rockoví fanoušci můžou bavit na vystoupení 4 kapel a užít si doprovodný program. A jaké kapely letos oživí klášter? V rámci TOUR 2017 25 LET S VÁMI vystoupí kapela Komunál, poprvé ve městě vystoupí kapela Traktor z Hranic na Moravě a Alchymie z Chlumce nad Cidlinou. Festival zakončí jičínská kapela Fénix.

Štítky: 

Pozvánka na Klášter žije!

Štítky: 

Program akcí Života bez bariér v roce 2017 - přidejte se k nám!

10. ročník festivalu Klášter žije je minulostí

Ve dnech 3. – 4. 6. 2016 jsme pořádali již 10. ročník hudebního festivalu Klášter žije, jehož cílem je pobavit návštěvníky a hudební fanoušky, upoutat jejich pozornost a ukázat jaké využití může mít léta nevyužívaná a nyní námi znovu obnovená novopacká dominanta – areál bývalého kláštera a nemocnice.

Podle paní ředitelky naší organizace Život bez bariér, z.ú. Jitky Fučíkové to byl nejlepší ročník. „Musím především poděkovat všem zaměstnancům, jejich kamarádům nebo rodinným příslušníkům, kteří se na přípravě a vlastní organizaci podíleli.“ začíná ohlédnutí za festivalem Jitka Fučíková.

Tombola bude rozmanitá

Letošní festival obohatíme tombolou, na kterou jsme sehnali 300 cen. Mimo dárkových předmětů v ní najdete také drogistické a sportovní zboží, Becherovku, batohy, hudební CD a DVD, RC modely nebo vstupenky na koncerty, motosraz a ME v autocrossu v Nové Pace. Koupí losů do tomboly podpoříte provoz sociálních služeb. Dále připravujeme stánky s výrobky naší chráněné dílny a festivalovými tričky.

Těšíme se na vaši návštěvu a pevně doufáme, že tento ročník bude stejně příjemný jako ročníky předešlé.

Štítky: 

Na našem festivalu vystoupí také RIMORTIS

Poděbradská skupina RIMORTIS, jenž si našla název v ženském křestním jménu ze starolatinského kalendáře. První vystoupení se uskutečnilo po půlroční existenci, a to 21. Srpna 1999 na letním rockovém festivalu v Kutné Hoře. V lednu a únoru roku 2000 kapela natáčí své první CD, které se jmenuje jako koncertní program, tedy "PROUD ČASU". Je na něm zachyceno osm vlastních písní a stylově se jedná o powerspeedmetal. Od svého vzniku kapela vydala 6 CD a 1 DVD

Více na: http://www.rimortis.cz/aktualne/

Štítky: 

Těšte se na "Alžbětu"

Kapela znovuvznikla v polovině roku 2011. Hraje převážně vlastní autorské skladby, písně, které její členové složili v bývalých kapelách nebo v staré Alžbětě a stále vytvářejí nové vlastní písně.

V roce 2012 vychází první studiová nahrávka, což je minisingl se písněmi - Achetaton a Svátek všech strašidel. Ty jsou i součástí prvního CD ZPOVĚĎ, které vyšlo a bylo pokřtěné. V srpnu 2015 spatřilo v Újezdu u Přelouče světlo světa CD KOPÍ OSUDU. Je na něm 12 kousků + Hymna Nepoliských fotbalistů složená na zakázku.

Štítky: 

Na festivale zahraje kapela UNISONO

Tato skupina vznikla v roce 1987 a byla založena hráčem na klávesové nástroje Petrem Štěpánkem (ex Odyssea), který se dal dohromady s pražskými hudebníky. Postupem let se obsazení kapely měnilo.  Od roku 1993 hraje UNISONO ve stále stejném čtyřčlenném složení.

Štítky: 

Jičínská skupina FÉNIX zahraje na našem festivalu

Kapela vznikla v Jičíně a již od začátku hrají v pětičlenné sestavě. Veškeré skladby jsou autorské, jedná se o styl na pomezí hard rocku a heavy metalu. Kapela byla založena v roce 1999 a v ustálené podobě hraje od roku 2010. Fénix vydal 7 CD.

Štítky: 

Co najdete v tombole

V tombole, která bude probíhat během festivalu Klášter žije! 2016,  mimo výrobků z naší chráněné dílny, budou také benefiční trika Klášter žije!, CD od kapel Argema, Alžběta, Rimortis, DVD od kapely Komunál, vstupenky na koncerty. Zajímavostí jsou podepsané bubenické paličky od Pink Floyd Revival. 

 

Štítky: 

Dvoudenní vstupenky se slevou v předprodeji

Pokud u nás chcete trávit oba dva dny můžete využít vstupenek, které máme v předprodeji se slevou. Nově si můžete koupit vstupenky také v tabáku JIPO v Nové Pace na Masarykově náměstí. Další předprodejní místa najdete zde.

Štítky: 

Představujeme vám Pink Floyd Revival

Nadšenci z Náchodska, kteří připravili ucelený koncertní program této hudební legendy podle vlastního receptu. Přináší široký výběr skladeb s propracovanými světelnými efekty a velkoplošnou projekcí.

Štítky: 

Zveme Vás na festival Klášter žije!

Veškeré informace týkající se našeho festivalu naleznete ZDE.

Předprodej dvoudenních vstupenek

Letos si můžete vstupenky zakoupit se slevou a to v předprodeji, který nabízíme v okolních městech za pomoci infocenter nebo kulturních středisek. Vstupenky se slevou v předprodeji budou pouze dvoudenní a k dispozici budou od května. Jednodenní vstupenky budete moci zakoupit v den koncertu na místě. U nás si můžete zakoupit taktéž slevovou vstupenku a to ON-LINE.

Štítky: 

Festival Klášter žije! se blíží

Od listopadu loňského roku připravujeme benefiční festival Klášter žije! A co vás čeká?

Štítky: 

Stránky