Leden 2024 na Denním stacionáři B (Lady Club a Gentleman Club)

Naši senioři začali nový rok vyprávěním o uplynulých vánočních svátcích a o tom, jak strávili Štědrý den nebo Nový rok. Rovněž jsme si připomněli pranostiky na leden a seznámili se s novou posilou našeho týmu. Společně jsme začali vytvářet meteorologické záznamy teplot. Začátkem měsíce jsme rovněž vyrazili autobusem do Biografu Český ráj v Jičíně na film „Tancuj, Matyldo“.
Mezinárodní den klobouků vykouzlil úsměv na tváři uživatelům i personálu, protože si všichni užili výrobu i úžasnou módní přehlídku. Za pomoci sociálního pracovníka jsme se věnovali i péči o akvárium jak teoreticky, tak i prakticky.
Další výlet, který jsme v lednu absolvovali byla cesta autem na prohlídku betlémů ve Studenci.
Jako tradičně došlo i na oblíbené filmy, pohádky, procházky, vaření, trénink kognitivních funkcí nebo rozcvička či tanec. Stále probíhal pravidelný vzdělávací cyklus „Naše města“ – tentokrát o nedalekém Miletíně nebo Libáni.