Komunitní centrum Nová Paka

Komunitní centrum bude místo, ve kterém chceme podporovat komunitní život, nabídneme zde prostor pro uskutečňování různých aktivit pro širokou veřejnost. Plánovanými aktivitami chceme propojovat různé věkové kategorie i cílové skupiny. Komunitní centrum bude organizační složkou, je zřízeno jako neziskové a nekomerční zařízení za účelem provozování sociálně aktivizačních aktivit směřujících k sociálnímu začleňování osob z cílových skupin. Celá budova bude pro širokou veřejnost bezbariérová. Plánované otevření Komunitního centra v Nové Pace v roce 2023.
 

Komunitní centrum se bude nacházet v klidném uzavřeném prostoru bývalého klášterního komplexu ve dvou objektech areálu Centra Klášter v Nové Pace.  V prostorech bývalého klášterního komplexu ještě nyní probíhají rozsáhlé rekonstrukce. Ve 2. podzemním podlaží, 1. podzemním podlaží a 1. nadzemním podlaží vzniknou nová zázemí pro poskytování sociální služby denního stacionáře, sociální rehabilitace, poradenské centrum a již zmiňované komunitní centrum.

Hlavním administrátorem a koordinátorem je Centrum evropského projektování z Hradce Králové, který je předpokladem, že projekty budou řádně vedeny a administrativně zajištěny. V Komunitním centru Vám rádi nabídneme níže uvedené připravované aktivity, které budou určeny pro všechny zájemce bez rozdílu věku a handicapu.

Ceníky jednotlivých služeb a akcí budou nastaveny později.

 

PřílohaVelikost
Image icon komunitni_centrum-letak_-_ofic.jpg333.94 KB