Kulturní a společenské akce

Hlavní kulturně společenskou akcí neziskové organizace Život bez bariér, z.ú., která je určená pro osoby se zdravotním postižením a seniory, je festival Hraní bez hranic.

Jedná se o jednodenní divadelní festival osob se zdravotním postižením, kterého se může zúčastnit jakýkoliv soubor či skupina složená ze zdravotně postižených a seniorů, kteří by si rádi chtěli na chvíli, vedle role diváků, vyzkoušet také roli účinkujících a předvést ostatním krátké kulturní vystoupení.

Můžete zazpívat, zatancovat, přehrát krátkou scénku, zahrát divadlo či se s námi podělit o jakékoliv jiné hudebně, divadelně či tanečně laděné vystoupení.

Festival se koná každý rok v září v sále MKS Nová Paka. Kromě vystoupení ostatních účinkujících se můžete těšit na doprovodný program a výborné občerstvení.

Pokud ještě váháte, zda se na festival přihlásit, nechte se inspirovat a prohlédněte si výběr z fotografií, pozvánek a novinových článků dokumentujících průběh předchozích ročníků festivalu zde.

Přijďte se pobavit do Života bez bariér a kontaktujte pí. Jitku Fučíkovou, která Vám ráda poskytne bližší informace. 

 

Vedle pravidelných akcí pro Vás pořádáme také akce jednorázové, jako jsou např. výstavy, přednášky, promítání dokumentárních filmů, a další. Informace o nich naleznete na hlavní straně našich www stránek v sekci Připravujeme.

 

Srdečně Vás zveme také na kulturně společenské akce určené široké veřejnosti  

     

Pokud Vás kulturní akce nelákají, podívejte se na informace o dalších akcích a projektech sdružení, které jsou určené  zdravotně postiženým a seniorům, věříme, že Vás některá z nich zaujme.