Prodejní akce, jarmarky a dny otevřených dveří

Aktuální informace o našich prodejních akcích naleznete zde.

Zakoupit výrobky si můžete také v naší prodejně v Centru bez bariér - Opolského 148 Nová Paka (areál bývalé nemocnice), po-pá 7,00-15,00 hod.

Podívejte se na náš E-shop a zjistíte, že výrobky zdravotně postižených zaměstnanců našeho sdružení nemusíte kupovat jenom proto, že chcete podpořit udržení chráněných pracovních míst, ale hlavně proto, že se jedná o kvalitní dekorativní a užitné předměty, které si jistě najdou ve Vaší domácnosti své místo.

Naše dílna vyrábí tradiční výrobky z ručního papíru, keramiky, koberce tkané na ručních stavech, dekorativní předměty ubrouskovou technikou, výrobky z pedigu, textilní výrobky jako jsou podsedáky, kuchyňské chňapky, a další. Vedle základní nabídky vyrábíme výrobky na zakázku – keramické půllitry, keramické medaile a plakety, textilní povlaky, originální krabičky apod.. 

Aby se výrobky zdravotně postižených dostaly až k Vám, účastní se naše organizace během celého roku řady pravidelných i jednorázových prodejních akcí a ve svém centru v Nové Pace organizuje každý rok dvoudenní Jarní a Předvánoční jarmark.

Naše výrobky si můžete pravidelně zakoupit například na následujících prodejních akcích: každou první středu v měsíci v Lázních Bělohradě v areálu Anenských slatinných lázní. Zde se také každý rok v květnu s naším prodejním stánkem účastníme otevírání Lázeňské sezóny. K dalším prodejním akcí, na kterých najdete naše výrobky, patří Kopidlenský kvítek, který můžete v Kopidlně navštívit vždy druhou říjnovou neděli, Mikulášský charitativní bazar Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97, který se koná každý rok v předvánočním čase v prostorách Pražské Křižovatky, či zářijový festival Jičín – město pohádky.

Naše výrobky prezentujeme také v rámci jednorázových prodejních akcí, o kterých Vás informujeme na hlavní straně našich www stránek v sekci Připravujeme.  

Pokud by jste si kromě výrobků našich zdravotně postižených zaměstnanců chtěli prohlédnout také dílny, kde tyto výrobky vznikají, a další prostory našeho areálu, které slouží k poskytování sociálních služebbezbariérového bydlení apod., zveme Vás na pravidelné prodejní akce pořádané v Centru bez bariér v Nové Pace: Jarní a Předvánoční jarmark, které jsou spojeny se dny otevřených dveří. Velmi rádi Vám ukážeme prostory, ve kterých fungujeme, a představíme Vám naše činnosti.

Součástí jarmarků a některých prodejních akcí jsou také výtvarné dílničky pro děti, v rámci nichž si mohou vyrobit drobný dárek.

      

Pokud Vám něco v naší nabídce výrobků chybí, neváhejte se na nás obrátit, a my se Vám pokusíme Vaše přání „vyrobit“.

Podívejte se také na informace o dalších akcích sdružení, které jsou určené pro širokou veřejnost, věříme, že se do některé z našich aktivit zapojíte.