Předvánoční jarmark navštívilo mnoho laskavých lidí

Děkujeme vám všem, kteří jste na přelomu listopadu a prosince zavítali na Předvánoční jarmark a dny otevřených dveří do Centra bez bariér  v Nové Pace.

Každá návštěva nám udělala velikou radost. Svým zájmem jste podpořili práci našich zdravotně postižených zaměstnanců, kteří i letos vyrobili mnoho krásný ozdobný i užitných předmětů pro vaši domácnost. 

Mnoho z vás chválilo krásné výrobky, které tito lidé vyrábí, a tak bychom vám chtěli připomenout, že si je můžete zakoupit nejenom v čase předvánočním, ale po celý rok. Stačí se podívat na náš E-shop anebo přímo kontaktovat vedoucí chráněných dílen (tel. 722 730 464, dilna@zbb.cz).

Na dnech otevřených dveří byl také představen projekt Prevence proti úrazům, který v tomto roce podpořilo MZ ČR. Pozvání přijali partněři z Polska v rámci mnohaleté spolupráce. Návštěvníci mohli v tomto roce zakoupit mimo jiné i netradiční výrobek v podobě sušenek pro čtyřnohé kamarády, které v rámci canisterapie napekli klienti denního stacionáře

Rádi bychom poděkovali dětem a paním učitelkám z 1. Mateřské školky Husitská z Nové Pakyza jejich milé předvánoční vystoupení, zaměstnancům novopacké pražírny Jednoty bratrské ORBIS za vůni a nabídku výborné kávy a také klientům sociálních služeb, kteří připravili pro návštěvníky jarmarku sladké občerstvení.  

Ještě jednou všem srdečně děkujeme za návštěvu a přejeme vám všem krásné adventní dny.

Život bez bariér, o.s.