Prodejní akce, jarmarky, dny otevřených dveří

Podívejte se na náš E-shop a zjistíte, že výrobky zdravotně postižených zaměstnanců našeho sdružení nemusíte kupovat jenom proto, že chcete podpořit udržení chráněných pracovních míst, ale hlavně proto, že se jedná o kvalitní dekorativní a užitné předměty, které si jistě najdou ve Vaší domácnosti své místo.

Naše dílna vyrábí tradiční výrobky z ručního papíru, keramiky, koberce tkané na ručních stavech, dekorativní předměty ubrouskovou technikou, výrobky z pedigu, textilní výrobky jako jsou podsedáky, kuchyňské chňapky, a další. Vedle základní nabídky vyrábíme výrobky na zakázku – keramické půllitry, keramické medaile a plakety, textilní povlaky, originální krabičky apod.. 

Aby se výrobky zdravotně postižených dostaly až k Vám, účastní se sdružení během celého roku řady pravidelných i jednorázových prodejních akcí a ve svém centru v Nové Pace organizuje každý rok dvoudenní Jarní a Předvánoční jarmark.

Naše výrobky si můžete pravidelně zakoupit například na následujících prodejních akcích: každou první středu v měsíci v Lázních Bělohrad v areálu Anenských slatinných lázní. Zde se také každý rok v květnu s naším prodejním stánkem účastníme otevírání Lázeňské sezóny. K dalším prodejním akcí, na kterých najdete naše výrobky, patří Kopidlenský kvítek, který můžete v Kopidlně navštívit vždy druhou říjnovou neděli, Mikulášský charitativní bazar Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97, který se koná každý rok v předvánočním čase v prostorách Pražské Křižovatky, či zářijový festival Jičín – město pohádky.

Naše výrobky prezentujeme také v rámci jednorázových prodejních akcí, o kterých Vás informujeme na hlavní straně našich www stránek v sekci Připravujeme.  

Pokud by jste si kromě výrobků našich zdravotně postižených zaměstnanců chtěli prohlédnout také dílny, kde tyto výrobky vznikají, a další prostory našeho areálu, které slouží k poskytování sociálních služeb, bezbariérového bydlení apod., zveme Vás na pravidelné prodejní akce pořádané v Centru bez bariér v Nové Pace: Jarní a Předvánoční jarmark, které jsou spojeny se dny otevřených dveří. Velmi rádi Vám ukážeme prostory, ve kterých fungujeme, a představíme Vám naše činnosti.

Součástí jarmarků a některých prodejních akcí jsou také výtvarné dílničky pro děti, v rámci nichž si mohou vyrobit drobný dárek.

      

Pokud Vám něco v naší nabídce výrobků chybí, neváhejte se na nás obrátit, a my se Vám pokusíme Vaše přání „vyrobit“.

Podívejte se také na informace o dalších akcích sdružení, které jsou určené pro osoby se zdravotním postižením a seniory, pro širokou veřejnost, či na naši nabídku vzdělávacích kurzů, věříme, že se do některé z našich aktivit zapojíte.

Předvánoční jarmark a Dny otevřených dveří - Den druhý

V pondělí 27. listopadu 2023 se konal druhý den Předvánočního jarmarku a den otevřených dveří spojený s prodejem výrobků chráněných dílen a sociálních služeb. Bylo nám potěšením přivítat vzácné hosty - bývalého senátora a starostu města Jičín Mgr. Jiřího Lišku s manželkou a paní Blanku Čílovou s dcerou. Děkujeme za podporu všem, kteří zavítali do Novopackého kláštera a finančním darem i nákupem originálních výrobků podpořili organizaci Život bez bariér, z.ú.

 

Předvánoční jarmark a Dny otevřených dveří - Den první

Děkujeme všem, kteří přišli a věnovali nám nejen finanční příspěvek, ale také nákupem výrobků chráněných dílen a sociálních služeb podpořili celkovou činnost Života bez bariér, z.ú. Neděle dne 26. listopadu 2023 byla s návštěvníky snad ze všech koutů Královéhradeckého, Libereckého a Středočeského kraje velmi příjemným dnem. Srdečně děkujeme.
V pondělí 27. listopadu bude obdobný program a to komentované prohlídky, pomítání v sále a něco dobrého ke kávě.
Děkujeme za návštěvu a podporu.

 

Zveme vás na předvánoční jarmark a dny otevřených dveří 25. - 26. 11. 2018

25. a 26. listopadu budou dveře Života bez bariér otevřené všem, které zajímá, co na novopackém klášterním kopci děláme. Na předvánočním jarmarku si můžete koupit krásný vánoční dárek vyrobený zaměstnanci chráněných dílen a sociálních služeb. Přijďte se podívat do našich prostor a popovídat si o nabízených službách pro zdravotně postižené, seniory a pečující osoby.

Pozvánka - Předvánoční jarmark a dny otevřených dveří

Pozvánka na "Jarní jarmark a dny otevřených dveří"

Nevíte, co budete dělat 25. – 26. 3. 2018? Máme pro vás tip!

Srdečně Vás zveme na tradiční „ Jarní jarmark a dny otevřených dveří“. Najdete nás v Centru bez bariér 148 od 8:30 hod.

Těšíme se na Vás!

 

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Zveme vás na předvánoční jarmark a dny otevřených dveří 26. - 27. 11. 2017

26. a 27. listopadu budou dveře Života bez bariér otevřené všem, které zajímá, co na novopackém klášterním kopci děláme. Na předvánočním jarmarku si můžete koupit krásný vánoční dárek vyrobený zaměstnanci chráněných dílen a sociálních služeb. Přijďte se podívat do našich prostor a popovídat si o nabízených službách pro zdravotně postižené, seniory a pečující osoby.

PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK A DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V CENTRU BEZ BARIÉR V NOVÉ PACE

Poslední prodeje výrobků v Lázní Bělohrad

Chtěli bychom Vás pozvat na poslední dva prodeje do Lázní Bělohrad. Kde budeme opět prodávat naše výrobky z chráněné dílny a sociálních služeb v kulturním sále lázeňského hotelu GRAND. 

Jste srdečně zváni!

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

2. 8. 2017 od 9. hodin budeme opět prodávat naše výrobky z chráněné dílny a sociálních služeb v Lázních Bělohrad v kulturním sále lázeňského hotelu GRAND. 

Jste srdečně zváni!

 

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

12. 7. 2017 budeme opět prodávat naše výrobky z chráněné dílny v Lázních Bělohrad v kulturním sále lázeňského hotelu GRAND. 

Jste srdečně zváni!

VELIKONOČNÍ JARMARK

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Už zítra jsme v Lázních Bělohrad a prodáváme naše výrobky :-)
Jste srdečně zváni!

VÍTÁNÍ JARA S ŽIVOTEM BEZ BARIÉR

Poslední březnovou neděli a pondělí jsme otevřeli areál Života bez bariér a přivítali všechny zájemce na Dni otevřených dveří a tradičním jarním jarmarku.

První prodej v tomto roce v Lázních Bělohrad

1. 2. 2017 budeme poprvé v novém roce prodávat naše výrobky z chráněné dílny v Lázních Bělohrad v kulturním sále lázeňského hotelu GRAND.

Těšíme se na Vás!

 

Stránky