Rukodělné dílny

Zimní hry podpořily spolupráci Života bez bariér s Nadačním fondem Tesco

V sobotu, 17. ledna 2015 zajistil Život bez bariér ve spolupráci s Nadačním fondem Tesco část doprovodného programu pro Zimní hry Tesco.

Prodejní stánek s originálními výrobky z rukou zaměstnanců chráněných dílen Života bez bariér doplnily rukodělné dílničky, které mnoho dětí uvítalo jako zajímavé zpestření jinak zimního programu. Akce se konala v Bedřichově, ve Špindlerově Mlýně u Hotelu Harmony, a dle ohlasů přítomných se jednalo o velmi vydařený den.

Jičín město pohádky 2013

Ve dnech 11.-15. září 2013 se koná 23. ročník kulturního festivalu Jičín město pohádky s podtitulem Kolo, kolo mlýnský…  Naše občanské sdružení Život bez bariér zde pro děti připravilo tvořivou dílničku, kde si mohou vyrobit podložku pod hrnek, a také stánek, ve kterém si můžete zakoupit dárek, který vyrobili hendikepovaní zaměstnanci chráněné dílny.

Ve čtvrtek 12. 9. 2013 vystoupili na festivalu také klienti denního stacionáře a sociální rehabilitace, kteří s pracovnicemi denního stacionáře nacvičili krásné barevné taneční vystoupení s názvem „Volání deště“. Vystoupení mělo veliký ohlas a Vy si jej můžete prohlédnout na videu, které je k dispozici pod tímto článkem.

Vystoupení klientů a pracovnic Života bez bariér byla zachyceno také v reportáži České televize, která informovala o průběhu jičínského festivalu v regionálních událostech. Reportáž České televize naleznete zde.

Děkujeme pořadatelům festivalu, že můžeme být součástí jeho zajímavého programu. 

Prodejní výstava ve Staré Pace s rukodělnou dílničkou pro děti