Chráněná dílna

Zápichy do vašich zahrádek

Chráněná dílna kromě dalších originálních výrobků vyrábí např. i keramické zápichy do zahrádek. Výhodou je, že zápichy jsou nejen ozdobou, ale i mnohdy připomenou, co že jsme to do zahrádky nasázeli. Sezóna je nyní v plném proudu, posuďte sami. Pro zájemce uvádíme, že výrobky lze nakoupit na našem e-shopu, pravidelné prodeje organizujeme v Lázních Bělohrad v Annenských lázních.

Jarmark v Kuksu

Život bez bariér, z.ú. se dne 18. 7. 2020 účastnil tradičního jarmarku, který se konal u Hospital Kuks. Chráněná dílna připravila za tímto účelem mnoho krásných výrobků z keramiky, tkané a šité výrobky nebo výrobky s luxusních tapet či dalších dostupných materiálů. Více na  https://zbb.cz/shop.

Komunál v Životě bez bariér

17. 6. 2020 přijel Luboš a Erny z kapely Komunál z Chlumce nad Cidlinou do Života bez bariér v Nové Pace. V době COVID-19 byly hlavním tématem roušky. Kapela prodala stovkám svých příznivců roušky s vlastním logem a příznačným názvem „Zapalte ohně ať shoří to zlé“ a výtěžek se rozhodla věnovat naší organizaci. Výtěžek z prodeje roušek krásných 25.000,-Kč poputuje na zakoupení osobního vozu pro ŽBB.

DOmaluj DOma (DODO)

DODO - Dodělej doma

Chráněná dílna vyrábí originální keramické výrobky, které potěší všechny věkové kategorie a mohou zdobit každou domácnost. Nabízíme vypálené výrobky pod názvem DODO různých tvarů, s motivem, bez motivu. Lze zadat i vlastní podnět. Každý kdo tento polotovar zakoupí, může využít vlastní kreativitu a domalovat dle přání a představ. Více najdete na našem e-shopu.

ŽIVOT BEZ BARIÉR Z NOVÉ PAKY V NOUZOVÉM STAVU

Stále šijeme a šijeme roušky

Každá rouška je originál. Roušky si můžete objednat přes nás e-shop nebo objednat na tel. 603 434 833 popř. na emailu info@zbb.cz

Nyní máme k dispozici tyto:

Rouška jednovrstvá 100% bavlna cena 25,- Kč
Rouška jednovrstvá 100% bavlna + všitá třívrstvá netkaná textilie SMS cena  37,- Kč
Rouška dvouvrstvá 100% bavlna + vložka třívrstvá netkaná textilie  SMS  cena 73,- Kč

Po dohodě možno roušky balit jednotlivě.

! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !

Na základě nařízení vlády jsme zrušili veškeré plánované prodejní akce na BŘEZEN – DUBEN! O náhradních termínech budeme informovat na našich webových stránkách www.zbb.cz, ale také na našem facebooku www.facebook.com/Zivotbezbarier

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Život bez bariér v TV

Využití padělků značkových výrobků...

Originální způsoby, jak nakládat s padělky oděvů a obuvi, aby nekončily ve spalovně, využívá sociální podnik Život bez bariér z Nové Paky.

Video najdete zde

Zveme Vás na Jarní jarmark a dny otevřených dveří!

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Nácvik komunikace se zákazníkem v praxi

Včera se Sociální rehabilitace výrazně podílela na lepší propagaci prodeje výrobků chráněných dílen a prezentaci kompenzačních pomůcek. Jako zpestření jsme tentokráte vybrali eukanistiku, kterou sami uživatelé učili některé zákazníky.

Účelem této akce bylo bezpochyby zapojení našich uživatelů do celého procesu.

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Stránky