Chráněná dílna

DODO - Dodělej doma

Chráněná dílna vyrábí originální keramické výrobky, které potěší všechny věkové kategorie a mohou zdobit každou domácnost. Nabízíme vypálené výrobky pod názvem DODO různých tvarů, s motivem, bez motivu. Lze zadat i vlastní podnět. Každý kdo tento polotovar zakoupí, může využít vlastní kreativitu a domalovat dle přání a představ. Více najdete na našem e-shopu.

ŽIVOT BEZ BARIÉR Z NOVÉ PAKY V NOUZOVÉM STAVU

Stále šijeme a šijeme roušky

Každá rouška je originál. Roušky si můžete objednat přes nás e-shop nebo objednat na tel. 603 434 833 popř. na emailu info@zbb.cz

Nyní máme k dispozici tyto:

Rouška jednovrstvá 100% bavlna cena 25,- Kč
Rouška jednovrstvá 100% bavlna + všitá třívrstvá netkaná textilie SMS cena  37,- Kč
Rouška dvouvrstvá 100% bavlna + vložka třívrstvá netkaná textilie  SMS  cena 73,- Kč

Po dohodě možno roušky balit jednotlivě.

! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !

Na základě nařízení vlády jsme zrušili veškeré plánované prodejní akce na BŘEZEN – DUBEN! O náhradních termínech budeme informovat na našich webových stránkách www.zbb.cz, ale také na našem facebooku www.facebook.com/Zivotbezbarier

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Život bez bariér v TV

Využití padělků značkových výrobků...

Originální způsoby, jak nakládat s padělky oděvů a obuvi, aby nekončily ve spalovně, využívá sociální podnik Život bez bariér z Nové Paky.

Video najdete zde

Zveme Vás na Jarní jarmark a dny otevřených dveří!

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Nácvik komunikace se zákazníkem v praxi

Včera se Sociální rehabilitace výrazně podílela na lepší propagaci prodeje výrobků chráněných dílen a prezentaci kompenzačních pomůcek. Jako zpestření jsme tentokráte vybrali eukanistiku, kterou sami uživatelé učili některé zákazníky.

Účelem této akce bylo bezpochyby zapojení našich uživatelů do celého procesu.

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Prodej výrobků chráněné dílny na Staročeské pouti v Prackově

Druhou zářijovou neděli jsme se vypravili do malebné vesničky Prackov pod Kozákovem, ležící na úpatí bájné hory Kozákov.
Přijali jsme vřelé pozvání Spolku přátel prackovské kapličky, abychom se stali přímými účastníky IX. Obnovenéprackovské staročeské pouti, pořádané k 100. výročí založení Kaple Panny Marie v Prackově.

A zážitek to byl opravdu nevšední.

Prodej výrobků v Lázních Bělohrad

Společné grilování

Dne 12. 9. 2019 se uskutečnilo každoroční grilování Života bez bariér.  Odpoledne po 15. hodině  se sešli uživatelé našich služeb a zaměstnanci a společně strávili pěkné odpoledne. Nechybělo dobré masíčko na grilu s domácím salátem a domácími zákusky. Všichni prožili krásné odpoledne a už nyní se všichni těší na další grilování. 

Výroční jarmark v Jičíně

  V sobotu 31. 8. 2019 se Život bez bariér z.ú. zúčastnil Výročního jarmarku v knihovně Václava Čtvrtka v Jičíně. Měli jsme zde možnost prezentovat naši činnost. Ve stánku prodávat výrobky chráněných dílen a pro nejmenší jsme si připravili kreativní dílničku. Program této akce byl velmi pestrý, setkali jsme se zde s příjemnými návštěvníky jarmarku a s milými a ochotnými zaměstnanci knihovny. Počasí nám přálo, spokojení zákazníci se usmívali a tak jsme domů odjížděli s pocitem příjemně stráveného dne.

Stránky