Sponzoring

Děkujeme firmě KRÁSNÝ

Děkujeme firmě KRÁSNÝ – zdravotnická technika s. r. o.,  provozující eshop s lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky, za finanční dar ve výši 5.000 Kč, který poskytla naší organizaci ŽIVOT BEZ BARIÉR na koupi respirátorů, antigenních testů, desinfekcí.

Děkujeme!

Štítky: 

Poděkování VDV

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové pomohla naší organizaci s pořízením testeru na baterie a nákupem 20 ks povlaků na matrace. Jedná se o významné pomocníky pro naši půjčovnu kompenzačních pomůcek, neboť půjčovna má k dispozici 5 elektrických vozíků, 3 elektrické tříkolky a elektrické zvedáky či schodolezy. Tester bude velmi potřebným k zjištění stavu baterií. Neprosakavé povlaky na matrace jsou velmi potřebné, protože veškeré antidekubitní matrace zapůjčené spolu s elektrickými polohovacími lůžky tak budou chráněny.

Štítky: 

DAR TV pro Život bez bariér, z. ú.

Kamarád ,,taky vozíčkář" Jirka od ,,rumcajsova" (tzn. Jičín /Řáholec) VĚNOVAL novopackým potřebným (pro ústav w_zbb_cz) ploché televize. Sháněl jsem je už druhým rokem, bo mi vadilo, jak si klienti a jejich pečující v ústavu ,,ničí oči" sledováním dvacet let starých televizí (mimochodem také kdysi dávno darované). Ale jiné prostě zatím nebyly a ani ,,nebylo dukátů" na nákup nových. Sice jsem oslovil pár místních prodejců, příbuzné, kámoše a napsal veřejnou výzvu, ale výsledek byl špatný :-( . Až na dnešek! :-). Děkujeme ti moc Jiří!!

Štítky: 

Milí dárci…děkujeme

nejde to jinak, ale o pocity, které mám jako ředitelka neziskové organizace se musím podělit. Je leden 2021 a jako každý rok musím myslet na to, abychom zajistili čisté prostředí, materiál pro výrobu chráněných dílen, kancelářské potřeby pro administrativu, úklidové prostředky nebo vybavení pro činnost a aktivity klientů. Máme 43 zaměstnanců převážně se zdravotním postižením, 60 klientů, kteří dochází do sociálních služeb a hlavně máme 2 velké objekty, v kterých organizace sídlí.

Dárek pro park v klášteře v Nové Pace

Život bez bariér a hlavně ptáčci v našem parku v areálu kláštera dostali krásný vánoční dárek. Na dárku pod stromečkem bylo napsáno: „Pro nejlepší tým ŽBB".  
Bylo v něm originální ručně vyrobené krmítko pro ptáčky ( https://www.facebook.com/ales.fucik.7/posts/10221335005702503 ).

Děkujeme Aleši

Štítky: 

Kalendáře od REPROTISKU

Děkujeme firmě Reprotisk s. r. o. - Šumperk za darování krásných a praktických kalendářů na rok 2021. Kalendáře využijí jak klienti tak i zaměstnanci v naší organizaci.

Ještě jednou děkujeme a přejeme vám všem především hodně zdraví, spokojenosti v novém roce 2021

Štítky: 

Podpořte skupinu KOMUNÁL

Rádi bychom podpořili skupinu Komunál, která pořádá svojí sbírku na Donio.cz - https://www.donio.cz/Komunal Můžete je podpořit když se rozhodnete buď prostřednictvím této sbírky nebo si třeba koupíte něco z jejich e-shopu https://komunalniodpad.com/shop

Štítky: 

Rozsvícení stromečku na terase Centra bez bariér

dne 2. 12. 2020 připravili pracovníci sociálních služeb spolu s klienty slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na terase Centra bez bariér.  Uživatelé denního stacionáře připravili pro své rodiče malé kulturní představení a zarecitovali básničky. Nechybělo malé občerstvení a vlastnoručně napečené cukroví či jednohubky. Toto pozdní odpoledne již výzdobou připomínalo Vánoce.

Krásný robot máme, dobroty si uděláme.

Kurzy vaření a pečení jsou nejoblíbenější aktivitou našich klientů sociální rehabilitace a denního stacionáře. Radost z přípravy vánočního cukroví umocnil nový pomocník ROBOT.

Chcete udělat dobrý skutek? Pomozte nám v dobročinné sbírce na opravu střechy!

Život bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace v podkrkonošském kraji 15 let provozuje rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek, poskytuje sociální služby, zaměstnává handicapované v chráněných dílnách, realizuje projekty v oblasti bezbariérovosti, prevence proti úrazům ve školách, organizuje sportovní, kulturní aktivity.

Štítky: 

Poděkování firmě VILEDA.cz

Chtěli bychom srdečně poděkovat firmě Vileda.cz, která věnovala Životu bez bariér 2 sety ULTRAMAT XL Turbo pro naše úklidové pracovnice a robotický vysavač. Tyto pomocníci budou pro naši organizaci a hlavně pracovníky s tělesným postižením velkým přínosem.

Štítky: 

Poděkování - TEREZA Tempo Line, s.r.o.

Život bez bariér srdečně děkuje za balíček plný krásných diářů, kalendářů, které budou přínosem pro pracovníky sociálních služeb, administrativu na rok 2021.

Štítky: 

Sbírka na střechu od Donia v magazínu MOSTY

Štítky: 

Podpořte Život bez bariér, z. ú. v dobročinné sbírce!

Život bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace v podkrkonošském kraji 15 let provozuje rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek, poskytuje sociální služby, zaměstnává handicapované v chráněných dílnách, realizuje projekty v oblasti bezbariérovosti, prevence proti úrazům ve školách, organizuje sportovní, kulturní aktivity.

Štítky: 

Opětovné obdarování od firmy KPPS

Již druhým rokem nás ve velké míře podporuje firma KPPS, která daruje zaměstnancům a klientům Života bez bariér, z.ú. větší množství kvalitních přírodních mýdel, pro lepší hygienu, což v dnešní době opravdu velmi oceníme.

Štítky: 

Stránky