Sponzoring

Finanční podpora od Nadace Komerční banky a.s. - Jistota

Komunál a Život bez bariér

Navenek se může zdát, že rock metalová kapela, která plní skvělou muzikou sály po celé zemi, nemůže mít nic moc společného s organizací, jejichž společenství sdružuje lidi s handicapem v klidném prostředí za zdmi klášterních zdí. Opak je pravdou. Kapela Komunál z Chlumce nad Cidlinou víc než 20 let jde vlastní cestičkou stejně tak i Život bez bariér z Nové Paky. Jejich cesty se ale pravidelně protínají a tak lze říct, že vlastně jejich setkání jsou velkým přínosem a typem příjemné přátelské spolupráce.

Štítky: 

Výtěžek z roušek kapely Komunál pro ŽBB

Skupina Komunál nás podpoří prodejem svých roušek více video zde
Informace najdete na jejich oficiálních stránkách zde

 

Štítky: 

Asociace společenské odpovědnosti nás finančně podpořila

Celý článek najdete zde

Štítky: 

Děkujeme za výborné koláčky!

Zd

Štítky: 

Poděkování

Štítky: 

Život bez bariér daroval Královéhradeckému kraji roušky

Hezký den všem, máme dalších 21 000 kusů roušek :-) ‼
V sobotu i v neděli jsme se snažili zajistit jakýmkoliv způsobem jakékoliv ochranné pomůcky. Mnoho telefonů, mailů a osobní komunikace s institucemi v kraji i mimo kraj. V tuto chvíli doufám, že budeme moci oznámit alespoň trochu dobré zprávy. Život bez bariér, z.ú. v Nové Pace nám věnoval 17 000 kusů roušek. Moji kolegové je naložili a budeme je distribuovat sociálním službám, abychom zabezpečili provoz domovů pro seniory.

Štítky: 

Zabavené padělky dostaly šanci na nový život

Štítky: 

Udělejte radost hned dvakrát svým nákupem... Děkujeme

Výrobky a zboží k humanitárním účelům

Dodávku plnou zboží k humanitárním účelům osobně převzali v Českých Budějovicích a v Plzni  dne 23. 10. 2019 zástupci Života bez bariér. ČR - Česká obchodní inspekce prostřednictvím Inspektorátu Plzeňského a Karlovarského kraje , dále Inspektorátu Jihočeského kraje a Vysočina věnovala kompletní oblečení pro klienty, zaměstnance a všechny , kteří se nacházejí v nepříznivé sociální situaci. Dle smlouvy budou v dohledné době z bund, triček, čepic, bot, kalhot a dalšího zboží odstraněna loga napodobenin značek a předáno. Pro organizaci je tato pomoc velkým přínosem a děkujeme ČOI za pomoc.

Štítky: 

Potěšte svým online nákupem!

JAK NAKUPOVAT PŘES GIVT.CZ

Štítky: 

Den pro lepší život

Dobrovolnice z Kooperativa, a.s. prostřednictvím Týmu Byznysu pro společnost a portálu Zapojimse.cz pomohly v Životě bez bariér s úklidy konkrétně mytí oken v Centru bez bariér. Tento objekt je určen pro poskytování sociálních služeb a díky dobrovolnickému dni a šikovným rukám doslova okna "září čistotou".

Štítky: 

Pomáhej pohybem

ČEZ dává energii do domácností. Návštěvníci festivalu Jičín - město pohádky dali  naopak energii a minutovým šlapáním podpořili naši organizaci. Život bez bariér získal neuvěřitelných 51.874,-Kč pro činnost.
Moc děkujeme organizátorům festivalu za podporu na této akci, děkujeme Nadaci ČEZ, že Oranžové kolo existuje. Je to neuvěřitelné.

Štítky: 

Podpořte minutou šlapání na oranžovém kole Život bez bariér

Dne 12. 9. 2019 v Jičíně na Velkém náměstí proběhne akce Oranžové kolo Nadace ČEZ, kde zájemci z řad veřejnosti minutou šlapání na speciálně upravených hanbicích podpoří neziskovou organizaci. Život bez bariér, z.ú. z Nové Paky je jednou z vybraných organizací. Akce proběhne na Festivalu Jičín - město pohádky dne 12. 9. 2019 od 10.00 do 14.30 hodin.

Děkujeme za podporu.

Štítky: 

Pozvání do firmy OBALPLAST

Klienti spolu s pracovníky Života bez bariér, z.ú.  byly jednatelkou rodinné firmy OBALPLAST Smrčí s. r. o. pozváni na návštěvu. Firma v blízkosti Klokočských skal byla založena v roce 1990 a předmětem podnikání je výroba vakuového tvarování a vstřikování plastů.  Vyrábí na zakázku plastové obaly, misky, tácky, víčka, tubusy i potisk pomocí sítotisku.

Štítky: 

Stránky