Sponzoring

Sbírka na střechu od Donia v magazínu MOSTY

Štítky: 

Podpořte Život bez bariér, z. ú. v dobročinné sbírce!

Život bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace v podkrkonošském kraji 15 let provozuje rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek, poskytuje sociální služby, zaměstnává handicapované v chráněných dílnách, realizuje projekty v oblasti bezbariérovosti, prevence proti úrazům ve školách, organizuje sportovní, kulturní aktivity.

Štítky: 

Opětovné obdarování od firmy KPPS

Již druhým rokem nás ve velké míře podporuje firma KPPS, která daruje zaměstnancům a klientům Života bez bariér, z.ú. větší množství kvalitních přírodních mýdel, pro lepší hygienu, což v dnešní době opravdu velmi oceníme.

Štítky: 

Auto pro Život bez bariér

Život bez bariér, z.ú. získal finanční podporu na nákup osobního vozu. Dacia Duster s pohonem  4 x 4 bude pro organizaci velkým přínosem. Za finanční podporu bychom chtěli srdečně poděkovat:

Štítky: 

Samozavlažovací květináče od firmy Flower Service s.r.o.

Děkujeme firmě Flower Service s.r.o. za darování 10-ti kusů krásných samozavlažovacích květináčů. Klienti Denního stacionáře při pracovních činnostech hned využili květináče na zasazení rostlin, které zkrášlí objekt ve kterém jsou.

Děkujeme!

Štítky: 

Nadace Komerční banky, a. s. - Jistota

Štítky: 

Matton cz s.r.o. věnoval matrace

Dne 4. 7. 2020 převzal zástupce Života bez bariér, z.ú. Jitka Fučíková od firmy Matton cz.s.r.o. z Tábora 5 ks matrací. Matrace budou využity pro účely přechodného ubytování handicapovaných.
Děkujeme za tento dar, neboť fajn spánek pro handicapované je tím nejlepším lékem. 

Štítky: 

Finanční dar pro Život bez bariér

Dne 30. 6. 2020  přivítali zástupci Života bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace zástupce Nadace Komerční banky, a.s. – Jistota a člena správní rady vedení Factoringu.

Štítky: 

Donio pomáhá vybrat peníze na opravu střechy

Donio je platforma, kde lze založit dobročinnou sbírku. Této možnosti využil i Život bez bariér. Víme, že dobro je všude kolem nás a doufáme, že se podaří sehnat finanční prostředky na opravu střechy. Objekt, kde jsou uloženy kompenzační pomůcky pro handicapované má děravou střechu a  hrozí, že další zimu spadne. Proto máme s pomocí Donio projekt „ Aby na pomůcky nepršelo“.

Štítky: 

Z FACEBOOKU SKUPINY KOMUNÁL

Když jsem si dnes prohlížel fotky a videa ze setkání Luboše a Ernyho, coby zástupců našeho ansámblu s lidmi ze združení Život bez bariér, uvědomil jsem si dvě věci: zvykli jsme si fňukat, stěžovat si, zveličovat svoje banální bolístky, být stále napůl "marod" a dávat světu na odiv, jak tu svou těžkou káru musíme tlačit blátem života. A pak najednou zjistíš, že jsou lidi, kteří i přes to, že ta jejich kára je neporovnatelně (a to FAKT neporovnatelně) těžší nebrečí, nefňukají a naopak dokážou kolem sebe vytvořit pohodové, uklidňující a tvůrčí klima.

Štítky: 

Komunál v Životě bez bariér

17. 6. 2020 přijel Luboš a Erny z kapely Komunál z Chlumce nad Cidlinou do Života bez bariér v Nové Pace. V době COVID-19 byly hlavním tématem roušky. Kapela prodala stovkám svých příznivců roušky s vlastním logem a příznačným názvem „Zapalte ohně ať shoří to zlé“ a výtěžek se rozhodla věnovat naší organizaci. Výtěžek z prodeje roušek krásných 25.000,-Kč poputuje na zakoupení osobního vozu pro ŽBB.

Pračka a pračka se sušičkou od Alza.cz

Život bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace zajišťuje v areálu bývalé nemocnice  sociální služby, rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek, zaměstnává osoby se zdravotním postižením, poskytuje přechodné ubytování pro lidi s handicapem anebo realizuje projekty. Největším cílem je dokončení opravy bývalého kláštera pro další rozvoj sociálních služeb.

Štítky: 

Finanční podpora od Nadace Komerční banky a.s. - Jistota

Komunál a Život bez bariér

Navenek se může zdát, že rock metalová kapela, která plní skvělou muzikou sály po celé zemi, nemůže mít nic moc společného s organizací, jejichž společenství sdružuje lidi s handicapem v klidném prostředí za zdmi klášterních zdí. Opak je pravdou. Kapela Komunál z Chlumce nad Cidlinou víc než 20 let jde vlastní cestičkou stejně tak i Život bez bariér z Nové Paky. Jejich cesty se ale pravidelně protínají a tak lze říct, že vlastně jejich setkání jsou velkým přínosem a typem příjemné přátelské spolupráce.

Štítky: 

Výtěžek z roušek kapely Komunál pro ŽBB

Skupina Komunál nás podpoří prodejem svých roušek více video zde
Informace najdete na jejich oficiálních stránkách zde

 

Štítky: 

Stránky