Sponzoring

Kores nás opět obdaroval

děkujeme firmě Kores za každoroční darování kancelářských potřeb, které hned využili klienti sociálních služeb denního stacionáře a sociální rehabilitace a měli z nich obrovskou radost.

Ještě jednou děkujeme!

 

Štítky: 

Poděkování za TV

Srdečně děkujeme pí Minářové z Hradce Králové - www.facebook.com/nadejeprochlupace, která přečetla na fcb naši prosbu, že potřebujeme do ubytování pro zdravotně postižené televize a přivezla 4 krásné TV. Velmi si této pomoci vážíme.

Děkujeme!

Štítky: 

Dar od firmy Conrad

Firma Conrad věnovala Životu bez bariér, z. ú. laserový měřič Bosch GLM 50-27, který je určen pro měření v rámci projektu bezbariérovost. Organizace tímto projektem zjistila přístupnost mnoha objektů ve městě Nová Paka viz zde. Tento projekt je realizován od roku 2004 a věříme, že laserový měřič bude pro projekt velkým pomocníkem.
Děkujeme.

Štítky: 

Dar od Alza.cz a. s.

Život bez bariér, z.ú. realizuje projekty, kde budou v průběhu roku 2021 připraveny nové prostory pro rozšíření sociálních služeb. Bez nábytku a zařízení to však nejde. Proto velmi děkujeme za dar inkoustové tiskárny EPSON  EcoTank od firmy Alza.cz a. s. Nová tiskárna bude sloužit pro tisky ve formátu A3, A4. Prezentace, letáky, plakáty, fotografie jsou důležité pro zviditelnění každé sociální služby .
Všichni za tento dar velmi děkujeme.

Štítky: 

Děkujeme Společnosti Podané ruce za podanou pomocnou ruku

před několika málo dny jsme jako nezisková organizace Život bez bariér, z. ú., oslovili Společnost Podané ruce o. p. s., o pomoc se základními potřebami v době Covidu pro naše klienty i zaměstnance. Společnost podané ruce neváhaly a jako sponzorský dar nám dali respirátory, antigenní testy ze slin, které jsou vhodnější pro naše handicapované klienty, protože se jich nebojí a nestresují se při testování.

Děkujeme firmě KRÁSNÝ

Děkujeme firmě KRÁSNÝ – zdravotnická technika s. r. o.,  provozující eshop s lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky, za finanční dar ve výši 5.000 Kč, který poskytla naší organizaci ŽIVOT BEZ BARIÉR na koupi respirátorů, antigenních testů, desinfekcí.

Děkujeme!

Štítky: 

Poděkování VDV

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové pomohla naší organizaci s pořízením testeru na baterie a nákupem 20 ks povlaků na matrace. Jedná se o významné pomocníky pro naši půjčovnu kompenzačních pomůcek, neboť půjčovna má k dispozici 5 elektrických vozíků, 3 elektrické tříkolky a elektrické zvedáky či schodolezy. Tester bude velmi potřebným k zjištění stavu baterií. Neprosakavé povlaky na matrace jsou velmi potřebné, protože veškeré antidekubitní matrace zapůjčené spolu s elektrickými polohovacími lůžky tak budou chráněny.

Štítky: 

DAR TV pro Život bez bariér, z. ú.

Kamarád ,,taky vozíčkář" Jirka od ,,rumcajsova" (tzn. Jičín /Řáholec) VĚNOVAL novopackým potřebným (pro ústav w_zbb_cz) ploché televize. Sháněl jsem je už druhým rokem, bo mi vadilo, jak si klienti a jejich pečující v ústavu ,,ničí oči" sledováním dvacet let starých televizí (mimochodem také kdysi dávno darované). Ale jiné prostě zatím nebyly a ani ,,nebylo dukátů" na nákup nových. Sice jsem oslovil pár místních prodejců, příbuzné, kámoše a napsal veřejnou výzvu, ale výsledek byl špatný :-( . Až na dnešek! :-). Děkujeme ti moc Jiří!!

Štítky: 

Milí dárci…děkujeme

nejde to jinak, ale o pocity, které mám jako ředitelka neziskové organizace se musím podělit. Je leden 2021 a jako každý rok musím myslet na to, abychom zajistili čisté prostředí, materiál pro výrobu chráněných dílen, kancelářské potřeby pro administrativu, úklidové prostředky nebo vybavení pro činnost a aktivity klientů. Máme 43 zaměstnanců převážně se zdravotním postižením, 60 klientů, kteří dochází do sociálních služeb a hlavně máme 2 velké objekty, v kterých organizace sídlí.

Dárek pro park v klášteře v Nové Pace

Život bez bariér a hlavně ptáčci v našem parku v areálu kláštera dostali krásný vánoční dárek. Na dárku pod stromečkem bylo napsáno: „Pro nejlepší tým ŽBB".  
Bylo v něm originální ručně vyrobené krmítko pro ptáčky ( https://www.facebook.com/ales.fucik.7/posts/10221335005702503 ).

Děkujeme Aleši

Štítky: 

Kalendáře od REPROTISKU

Děkujeme firmě Reprotisk s. r. o. - Šumperk za darování krásných a praktických kalendářů na rok 2021. Kalendáře využijí jak klienti tak i zaměstnanci v naší organizaci.

Ještě jednou děkujeme a přejeme vám všem především hodně zdraví, spokojenosti v novém roce 2021

Štítky: 

Podpořte skupinu KOMUNÁL

Rádi bychom podpořili skupinu Komunál, která pořádá svojí sbírku na Donio.cz - https://www.donio.cz/Komunal Můžete je podpořit když se rozhodnete buď prostřednictvím této sbírky nebo si třeba koupíte něco z jejich e-shopu https://komunalniodpad.com/shop

Štítky: 

Rozsvícení stromečku na terase Centra bez bariér

dne 2. 12. 2020 připravili pracovníci sociálních služeb spolu s klienty slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na terase Centra bez bariér.  Uživatelé denního stacionáře připravili pro své rodiče malé kulturní představení a zarecitovali básničky. Nechybělo malé občerstvení a vlastnoručně napečené cukroví či jednohubky. Toto pozdní odpoledne již výzdobou připomínalo Vánoce.

Krásný robot máme, dobroty si uděláme.

Kurzy vaření a pečení jsou nejoblíbenější aktivitou našich klientů sociální rehabilitace a denního stacionáře. Radost z přípravy vánočního cukroví umocnil nový pomocník ROBOT.

Chcete udělat dobrý skutek? Pomozte nám v dobročinné sbírce na opravu střechy!

Život bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace v podkrkonošském kraji 15 let provozuje rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek, poskytuje sociální služby, zaměstnává handicapované v chráněných dílnách, realizuje projekty v oblasti bezbariérovosti, prevence proti úrazům ve školách, organizuje sportovní, kulturní aktivity.

Štítky: 

Stránky