Sponzoring

Máme chráněné počítače, díky firmě ESET

chtěli bychom touto cestou poděkovat firmě ESET software spol. s r. o., která nám už několikátý rok poskytla na celý rok 2023 antivirový program na naše IT zařízení jako je PC, noootebooky, tablety atd.
Jsme za tento dar vděčni, protože nás ochrání před škodlivými viry a nemusíme se bát na počítačích pracovat.
Více o společnosti ESET software spol. s r. o., a jejích produktech, se dočtete na webových stránkách www.eset.cz

Štítky: 

Poděkování za rukavice a brýle

Firma MEWA Textil-Service s.r.o předala prostřednictvím zástupce rukavice a brýle pro naši organizaci Život bez bariér z. ú. Areál, kde sídlíme, je rozlehlý a pro údržbu tyto ochranné pracovníky pomůcky jsou velkým přínosem. Práce v parku, na zahradě, na zahrádce, úklidy prostranství. Tam všude tyto pomůcky využijeme. Opravujeme kompenzační pomůcky, pro údržbáře, kteří pomůcky sváří, natírají, kompletují jsou ochranné brýle a rukavice nezbytným denním pomocníkem.

Vážíme si toho, že na naši organizaci dárci nezapomínají a za to velmi děkujeme.

Štítky: 

Ford Tourneo Connect pro Život bez bariér

Život bez bariér z. ú. se sídlem v Nové Pace získal darem od Nadace Charty 77 nový vůz Ford Tourneo Connect.  V každodenním životě neziskovky jsou těžké chvíle jak v ekonomice, ve vztazích a i v bezmoci nemít možnost a kapacitu jak pomoci potřebným. Doprava a vhodné vozidlo jsou při této práci klíčové. Ford Tourneo Connect je skvělý v tom, že pečovatel v něm převeze jak klienta, tak invalidní vozík.

Štítky: 

Poděkování všem úžasným sponzorům

rádi bychom chtěli poděkovat firmám, které nás podpořily v těchto dnech a dodali nám velmi potřebné sponzorské dary pro naše služby

ARDON SAFETY s.r.o. z Přerova a MEWA Textil-Service s.r.o. z Prahy nám darovaly ochranné brýle a pracovní rukavice, které používáme v rámci udržování celého areálu kláštera a nyní i na postupné přestěhování do posledního zrestaurovaného objektu.

Štítky: 

Život bez bariér odkoupil osobní vůz Dacia Dokker

je tomu již 6 let, kdy nabídla naší organizaci firma Kompakt spol. s r. o. Poděbrady v rámci projektu „Sociální automobil“ službu, zprostředkovat pronájem vozu Dacia Dokker. Místní i přespolní firmy a živnostníci se podíleli finančními prostředky. Tak jejich prezentace formou reklamy brázdily na autě napříč Královéhradeckým a Libereckým krajem. I Život bez bariér se podílel vlastní reklamou na kapotě vozu. Dacia Dokker je velkým přínosem pro naše sociální služby.

Tento víkend, přispíváte 2x

Hezký víkend všem!

Štítky: 

Velký dík patří dárcům

naši dárci na nás myslí a za to patří velký dík. Prostory sociálních služeb musí dbát na čistotu prostor, ale i správné hygienické návyky. Firma MATTES Corp. s.r.o. a Lohmann & Rauscher s. r. o. předala čistící a hygienické přípravky, nezapomněla ani na naši administrativu balíky papírů do tiskáren, lepidel, euro obalů a dalších důležitých potřeb. Firma KPPS  natur s.r.o. darovala úžasná mýdla pro nácvik hygienických návyků. Firma 2P SERVIS s.r.o poslala toaletní papír, který je pro nás velkým přínosem. Uživatelé sociálních služeb rádi tvoří, malují. Je jaro.

Štítky: 

Nabídli jsme azyl blízkým ukrajinských dělníků. Jsou jako rodina, říká Fučíková

Děkujeme všem!

 

Zdravíme všechny podporovatele a příznivce,

děkujeme, že jste nás podpořili v projektu od ČSOB – NÁBYTEK PRO KLIENTY DENNÍHO STACIONÁŘE.

Díky vám se nám podařilo vybrat krásných 19.900 Kč a ČSOB nás podpořilo další částkou 35.000 Kč!

Peníze budou využity na nábytek pro klienty do denního stacionáře.

Děkujeme, že nám pomáháte!

PREZENTACE ŽIVOTA BEZ BARIÉR v Achátu

Poslední 3 dny do konce sbírky!

Tak už nám do konce hlasování zbývají jen 3 dny. Dostali jsme se do projektu - ČSOB pomáhá regionům" a potřebujeme vaší pomoc.

Podpora se zakládá na tom, že pošlete finanční dar v jakékoliv výši. Kdo můžete, prosím přispějte na podporu našeho denního stacionáře na nábytek, kteří využijí klienti :-)

I stokoruna pomůže. Stačí, když pošlete částku na tento účet 1017777101/0300, ale pozor musí mít variabilní symbol 20210405, aby se to načítalo na náš účet. 6. 1. 2022!

Sdílejte, prosím, tuto výzvu s vašimi přáteli, kolegy, příznivci ŽBB

Děkujeme všem!

Štítky: 

Sbírka od ČSOB je zahájena!

Zdravíme všechny a zároveň bychom na vás měli malou prosbičku…

Zapojili jsme se do projektu od ČSOB – NÁBYTEK PRO KLIENTY DENNÍHO STACIONÁŘE.
Věříme, že máme velkou šanci získat navíc až 50.000 Kč od ČSOB. Více informací najdete zde

Štítky: 

Děkujeme Společnosti Podané ruce za podruhé podanou pomocnou ruku

před několika málo dny jsme opět jako nezisková organizace Život bez bariér, z. ú., oslovili Společnost Podané ruce o. p. s., o pomoc se základními potřebami v době Covidu pro naše klienty i zaměstnance. Společnost podané ruce opět neváhala a jako sponzorský dar nám dala respirátory a antigenní testy.

Antigenní testy i respirátory využijeme jak pro naše klienty, tak i pro zaměstnance.

Moc si vážíme Vaši pomoci, děkujeme!

Štítky: 

Matton cz s. r. o. daroval další matrace

v těchto dnech nám opět darovala firma Matton cz s. r. o. z Tábora dalších 10 ks matrací. Matrace budou využity pro účely přechodného ubytování handicapovaných a do naši rozsáhlé PŮJČOVNY KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK.

Děkujeme za tento skvělý dar!

Štítky: 

Kores nás opět obdaroval

děkujeme firmě Kores za každoroční darování kancelářských potřeb, které hned využili klienti sociálních služeb denního stacionáře a sociální rehabilitace a měli z nich obrovskou radost.

Ještě jednou děkujeme!

 

Štítky: 

Stránky