Sponzoring

Finanční dar pro Život bez bariér

Dne 30. 6. 2020  přivítali zástupci Života bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace zástupce Nadace Komerční banky, a.s. – Jistota a člena správní rady vedení Factoringu.

Štítky: 

Donio pomáhá vybrat peníze na opravu střechy

Donio je platforma, kde lze založit dobročinnou sbírku. Této možnosti využil i Život bez bariér. Víme, že dobro je všude kolem nás a doufáme, že se podaří sehnat finanční prostředky na opravu střechy. Objekt, kde jsou uloženy kompenzační pomůcky pro handicapované má děravou střechu a  hrozí, že další zimu spadne. Proto máme s pomocí Donio projekt „ Aby na pomůcky nepršelo“.

Štítky: 

Z FACEBOOKU SKUPINY KOMUNÁL

Když jsem si dnes prohlížel fotky a videa ze setkání Luboše a Ernyho, coby zástupců našeho ansámblu s lidmi ze združení Život bez bariér, uvědomil jsem si dvě věci: zvykli jsme si fňukat, stěžovat si, zveličovat svoje banální bolístky, být stále napůl "marod" a dávat světu na odiv, jak tu svou těžkou káru musíme tlačit blátem života. A pak najednou zjistíš, že jsou lidi, kteří i přes to, že ta jejich kára je neporovnatelně (a to FAKT neporovnatelně) těžší nebrečí, nefňukají a naopak dokážou kolem sebe vytvořit pohodové, uklidňující a tvůrčí klima.

Štítky: 

Komunál v Životě bez bariér

17. 6. 2020 přijel Luboš a Erny z kapely Komunál z Chlumce nad Cidlinou do Života bez bariér v Nové Pace. V době COVID-19 byly hlavním tématem roušky. Kapela prodala stovkám svých příznivců roušky s vlastním logem a příznačným názvem „Zapalte ohně ať shoří to zlé“ a výtěžek se rozhodla věnovat naší organizaci. Výtěžek z prodeje roušek krásných 25.000,-Kč poputuje na zakoupení osobního vozu pro ŽBB.

Pračka a pračka se sušičkou od Alza.cz

Život bez bariér, z.ú. se sídlem v Nové Pace zajišťuje v areálu bývalé nemocnice  sociální služby, rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek, zaměstnává osoby se zdravotním postižením, poskytuje přechodné ubytování pro lidi s handicapem anebo realizuje projekty. Největším cílem je dokončení opravy bývalého kláštera pro další rozvoj sociálních služeb.

Štítky: 

Finanční podpora od Nadace Komerční banky a.s. - Jistota

Komunál a Život bez bariér

Navenek se může zdát, že rock metalová kapela, která plní skvělou muzikou sály po celé zemi, nemůže mít nic moc společného s organizací, jejichž společenství sdružuje lidi s handicapem v klidném prostředí za zdmi klášterních zdí. Opak je pravdou. Kapela Komunál z Chlumce nad Cidlinou víc než 20 let jde vlastní cestičkou stejně tak i Život bez bariér z Nové Paky. Jejich cesty se ale pravidelně protínají a tak lze říct, že vlastně jejich setkání jsou velkým přínosem a typem příjemné přátelské spolupráce.

Štítky: 

Výtěžek z roušek kapely Komunál pro ŽBB

Skupina Komunál nás podpoří prodejem svých roušek více video zde
Informace najdete na jejich oficiálních stránkách zde

 

Štítky: 

Asociace společenské odpovědnosti nás finančně podpořila

Celý článek najdete zde

Štítky: 

Děkujeme za výborné koláčky!

Zd

Štítky: 

Poděkování

Štítky: 

Život bez bariér daroval Královéhradeckému kraji roušky

Hezký den všem, máme dalších 21 000 kusů roušek :-) ‼
V sobotu i v neděli jsme se snažili zajistit jakýmkoliv způsobem jakékoliv ochranné pomůcky. Mnoho telefonů, mailů a osobní komunikace s institucemi v kraji i mimo kraj. V tuto chvíli doufám, že budeme moci oznámit alespoň trochu dobré zprávy. Život bez bariér, z.ú. v Nové Pace nám věnoval 17 000 kusů roušek. Moji kolegové je naložili a budeme je distribuovat sociálním službám, abychom zabezpečili provoz domovů pro seniory.

Štítky: 

Zabavené padělky dostaly šanci na nový život

Štítky: 

Udělejte radost hned dvakrát svým nákupem... Děkujeme

Výrobky a zboží k humanitárním účelům

Dodávku plnou zboží k humanitárním účelům osobně převzali v Českých Budějovicích a v Plzni  dne 23. 10. 2019 zástupci Života bez bariér. ČR - Česká obchodní inspekce prostřednictvím Inspektorátu Plzeňského a Karlovarského kraje , dále Inspektorátu Jihočeského kraje a Vysočina věnovala kompletní oblečení pro klienty, zaměstnance a všechny , kteří se nacházejí v nepříznivé sociální situaci. Dle smlouvy budou v dohledné době z bund, triček, čepic, bot, kalhot a dalšího zboží odstraněna loga napodobenin značek a předáno. Pro organizaci je tato pomoc velkým přínosem a děkujeme ČOI za pomoc.

Štítky: 

Stránky