Hry bez hranic

Hry bez hranic v Nové Pace

Dne 23. 5. 2018 se v areálu Centra klášter konala sportovní akce pod názvem Hry bez hranic. Tento ročník byl organizován pro menší počet účastníků a cílem bylo zajistit sportovní disciplíny přímo v prostorách organizace Život bez bariér. Důvodem bylo , aby účastníci měli možnost vidět zařízení, v kterém jsou  provozovány sociální služby, doplňkové aktivity a měli tak možnost tzv. nahlédnout "pod pokličku" naší neziskovky.

12. Hry bez hranic v Nové Pace

V úterý 16. května 2017 jsme ve sportovní hale Základní školy Komenského v Nové Pace uspořádali již 12. ročník sportovních Her bez hranic, které jsou určeny dětem a studentům se zdravotním postižením, klientům sociálních služeb a seniorům z Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Každým rokem se počet účastníků zvyšuje, ale letos můžeme skutečně zodpovědně prohlásit, že tento ročník byl co do účasti nejsilnější. Zasoutěžit si k nám přijelo 16 týmů, tj. 200 dětí a dospělých, které doprovázelo více než 50 učitelů, asistentů a dalších pracovníků.

Zveme Vás na "Hry bez hranic"

Program akcí Života bez bariér v roce 2017 - přidejte se k nám!

HRY BEZ HRANIC pro neziskové organizace a speciální školy

Naše organizace Život bez bariér, z.ú. uspořádala dne 17. 5. 2016 sportovní akci HRY BEZ HRANIC pro neziskové organizace a speciální školy z Královéhradeckého a Libereckého kraje. Pozvání přijali i naši polští partneři.

Hry bez hranic v Jičínském deníku

Připravujeme Hry bez Hranic

I letos připravujeme sportovní akci HRY BEZ HRANIC, která se koná 17. května 2016 v hale ZŠ Komenského v Nové Pace. Čeká nás dopoledne plné soutěží, her a zábavy, kterého se účastní nejen naši klienti sociálních služeb, ale také klienti a žáci námi pozvaných organizací.

Naše akce pro Vás v roce 2016

Hráli jsme si bez hranic už po desáté

Třetí úterý v květnu jsme se s více než 170 sportovci a jejich doprovodem sešli ve sportovní hale 1. ZŠ v Nové Pace, kde uspořádal Život bez bariér 10. ročník HER BEZ HRANIC.

Klienti a žáčci z celkem 18 organizací sociálních služeb a škol z Královéhradeckého a Libereckého kraje s námi strávili dopoledne plné her. Skvělou atmosféru nejlépe vystihují fotografie Lukáše Hájka z Jičína, kterému za jejich pořízení moc děkujeme. Můžete si je prohlédnout zde.

Zveme vás na desátý ročník HER BEZ HRANIC

Klienti služby sociální rehabilitace se pustili do výroby medailí pro účastníky desátého ročníku HER BEZ HRANIC. Přihlašte se se svými klienty/žáky na desátý ročník této sportovní akce a přijďte se pobavit s kamarády. Více informací: olga.banyrova@zbb.cz, 602 393 368.

Pozvánku nalezente zde

Hry bez hranic 2014 - sport, zábava a radost

Třetí úterý v květnu se již po deváté sešlo více než 170 sportovců ve sportovní hale 1. ZŠ v Nové Pace, kde pro ně  Život bez bariér, o.s. přichystal akci s názvem HRY BEZ HRANIC. Klienti z celkem 14 organizací, které poskytují sociální a vzdělávací služby v Královéhradeckém a Libereckém kraji, strálili dopoledne plné pohybu, zábavy a zdravého soutěžení. 

Hry bez hranic 2014 - pozvánka

Program akcí Života bez bariér v roce 2014 - Zapojte se i vy!

Jak proběhly Hry bez hranic v roce 2013

Třetí úterý v květnu se již po osmé sešlo téměř 200 sportovců ve sportovní hale 1. ZŠ v Nové Pace, aby strávili dopoledne plné pohybu, zábavy a zdravého soutěžení. Občanské sdružení Život bez bariér přichystalo pro soutěžící z celkem 16 organizací, které poskytují sociální a vzdělávací služby v Královéhradeckém a Libereckém kraji, další ročník sportovního klání Hry bez hranic.

Sportovního dopoledne se zúčastnili zdravotně postižení, děti a senioři a pozvání přijali také polští partneři sdružení v rámci mikroprojektu „Aktivně bez hranic“. Soutěžící si při zvládání celkem 21 disciplín mohli vyzkoušet nejenom své motorické schopnosti a dovednosti, ale jednotlivé úkoly jim umožnily také plně zapojit jejich fantazii, hravost a zvídavost. Nálada byla skvělá, neboť všichni účastníci, malý i velcí, se zdravotním omezením i bez, prokázali velký smysl pro humor a dobrou zábavu. Nejčastější reakcí jednotlivých soutěžících po skončení akce tak byla věta „Moc se mi u vás líbilo“. Za zvládnutí všech disciplín, mezi kterými nechyběly oblíbené: věšení ponožek, slalom na elektrické tříkolce, či hod na plechovky, byli soutěžící odměněni originální keramickou medailí s logem Her bez hranic, diplomem a spoustou krásných cen.

Rozsáhlou fotogalerii zachycující průběh letošního ročníku Her bez hranic naleznete zde.

Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávené dopoledne a těšíme se s nimi na viděnou na další akci. A pokud nevíte, jaká by to mohla být, podívejte se na informace o tom, co všechno pro Vás a Vaše klienty občanské sdružení v průběhu roku připravuje 

Stránky